Kas mes?

UAB „Peisas“ - tai įmonė, valdanti tokias elektronines parduotuves kaip Muvio.lt, Muvio.lv ir teledodatki.pl,  ir kuri kaip ir jūs - tiki ir nori, kad šiuolaikinė technika tarnautų žmogui, o ne žmogus technikai. Būtent dėl to, jums siūlome platų priedų bei aksesuarų asortimentą, skirtą jūsų išmaniesiems telefonams ir planšetėms. O siūlome tai, ką naudotume bei naudojame patys: pradedant nuo apsauginių plėvelių, dėklų ir baigiant muzikinėmis garso sistemomis.

Telefonas ne tik laisvalaikio, bet dažnai ir darbo priemonė, todėl vertiname savo klientų laiką. Neverčiame jų ilgai laukti ir sukamės kaip bitutės. Greitai diagnozuojame telefono gedimus, juos sutvarkome ir dar nespėjus pasiilgti, juos gražiname savininkams.

Mes vadovaujamės principais – greita, paprasta, patogu. Dėl to, savo el. parduotuves stengėmės pritaikyti būtent taip: viskas pateikta intuityviai ir paprastai. Žinoma, kartais prieš perkant prekes norisi jas paliesti. Kodėl gi ne! Savo klientų visada mielai laukiame mūsų fizinėje parduotuvėje Žvėryne. Juk gyvas bendravimas, naudingi patarimai bei konsultacija tik pagerina ryšį tarp mūsų ir mūsų pirkėjų.

Mes mielai jums padėsime sutaisyti ir papuošti jūsų telefoną taip, kad išsiskirtumėte iš kitų milijonų bendraminčių.

Malonaus apsipirkimo mūsų el. parduotuvėse!