Apmokėjimo būdai

Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

Pasirinkus pristatymą per VENIPAK kurjerį, už įsigytas prekes galima atsiskaityti pristatymo metu jas atsiimant iš kurjerio. Pristatymo metu kurjeris įteiks prekes, priims grynuosius pinigus užsakyme nurodytai sumai ir išrašys pinigų priėmimo kvitą. Ši paslauga galioja tik mokant grynaisias, todėl siekiant išvengti nesklandumų dėl pinigų priėmimo ir grąžos, rekomenduojama pristatymo metu turėti lygią užsakyme nurodytą piginų sumą. Apmokėjimui už prekes atsiimant jas iš kurjerio yra taikomas 1€ pinigų priėmimo mokestis.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais

Norėdami už prekes atsiskaityti grynaisias arba bankine kortele tai galite padaryti Maxima, Perlo, Lietuvos pašto, Lietuvos Spaudos ar Narvesen kasose po užsakymo atsispausdinus mokėjimo kvitą.
Taip pat Mūsų parduotuvėje, esančiose Sėlių g. 10, Vilnius, galite atsiskaityti grynaisiais arba bankine kortele. Atsiskaitant  parduotuvėse yra taikomas 0.99 € administracinis mokestis.

Atsiskaitymas per el. bankininkystę

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta OPAY.LT atsiskaitymų sistema. Sistemos pagalba galite atsiskaityti išvardintomis el. bankininkystės sistemomis.
pmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą OPAY.LT atsiskaitymų sistemą galite rasti OPAY.LT internetinėje svetainėje.