Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

Pasirinkus pristatymą per VENIPAK kurjerį, už įsigytas prekes galima atsiskaityti pristatymo metu jas atsiimant iš kurjerio. Pristatymo metu kurjeris įteiks prekes, priims grynuosius pinigus užsakyme nurodytai sumai ir išrašys pinigų priėmimo kvitą. Ši paslauga galioja tik mokant grynaisias, todėl siekiant išvengti nesklandumų dėl pinigų priėmimo ir grąžos, rekomenduojama pristatymo metu turėti lygią užsakyme nurodytą piginų sumą. Apmokėjimui už prekes atsiimant jas iš kurjerio yra taikomas 1€ pinigų priėmimo mokestis.

COD

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais

Norėdami už prekes atsiskaityti grynaisias arba bankine kortele tai galite padaryti Maxima, Perlo, Lietuvos pašto, Lietuvos Spaudos ar Narvesen kasose po užsakymo atsispausdinus mokėjimo kvitą.

Taip pat Mūsų parduotuvėse, esančiose Sėlių g. 10, Vilnius ir Ulonų g. 5, Vilnius, galite atsiskaityti grynaisiais arba bankine kortele. Atsiskaitant  parduotuvėse yra taikomas 0.99 € administracinis mokestis.

CASH Pay

Atsiskaitymas per el. bankininkystę

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta OPAY.LT atsiskaitymų sistema. Sistemos pagalba galite atsiskaityti išvardintomis el. bankininkystės sistemomis.

Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą OPAY.LT atsiskaitymų sistemą galite rasti OPAY.LT internetinėje svetainėje.

Banklink Pay

Atsiskaitymas mobiliąja pinigine

OPAY.LT mokėjimo sistema suteikia galimybę Jums atsiskaityti mobiliosiomis piniginėmis apsiperkant internete.

Šiuo metu OPAY.LT suteikia galimybę atsiskaityti WioPay, Medicinos banko ir PaySera mobiliosiomis piniginėmis. Mobiliųjų piniginių, kuriomis galima atsiskaityti, skaičius ateityje didės, nes vis daugiau sąskaitas administruojančių įstaigų kuria savo programėles.

Daugiau informacijos: www.opay.lt/mp

Pirkimas išsimokėtinai su "General Financing"

Mūsų elektroninėje parduotuvėje prekes iki 3 000 eurų galite pirkti išsimokėtinai internetu! Paslaugą teikiame kartu su mokėjimų partneriu UAB OPAY solutions ir finansavimo partnere UAB „General Financing“.

Norėdami pasinaudoti paslauga susikurkite pageidaujamų prekių/paslaugų krepšelį ir mes finansuosime bendrą jo sumą. Visas pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas vyksta saugiai internetu. Pirkimo išsimokėtinai sutartį galite sudaryti ir pasirašyti elektroniniu būdu, naudodamiesi mobiliuoju ar elektroniniu parašu.

Plačiau apie pirkimą išsimokėtinai ›